Logo Logo
-

-Zpět na úvod

-O firmě

-Produkty

-Podpora

-Reference

-Kontakty

-
Nabízené služby


Hlavní činností naší firmy je posktytování služeb z oblasti výpočetní techniky.


Konzultační 
služby


Počítače by měly svým uživatelům především sloužit a usnadňovat práci. Je chybou, pokud (jak říkají Murphyho zákony) počítače pouze pomáhají řešit problémy, které by bez nich nebyly. Budeme se snažit, aby ve Vaší firmě vše fungovalo, jak má. Chcete-li zefektivinit používání IT, uvažujete-li o nasazení nového systému, propojení poboček přes šifrované spojení či zautomatizování určité činnosti, uděláme maximum, abyste byli spokojeni. Od SWOT analýzy stávajícího stavu (odhalení slabin, silných stránek, příležitostí a hrozeb) přes návrh na řešení zjištěných problémů přes dodávku hardware i software po zaškolení personálu.

Nemusíte mít obavu z toho, že jste jen malá firma s několika počítači. Právě s takovými pracujeme nejčastěji.


Vývoj 
software na míru


V poslední době stále více platí, že zautomatizováním činnosti se dostahuje větší efektivity. Samozřejmě nic neplatí univerzálně a vždy je třeba pečlivě zvážit konkrétní podmínky v konkrétní situaci. Přesto ve většině firem existuje řada činností, které se nyní vykonávají manuálně, což je náročné na zaměstnance, čas i chybovost. Ruční třídění došlých faxů, pracná evidence jízd taxi v Excelu, vzájemně nekomunikující systémy (např. účetnictví a skladová evidence) - to jsou ukázky oblastí, kde by jednorázově vyvinutá aplikace na míru našla své uplatnění. Protože náklady na vývoj jsou jednorázovou (fixní) investicí, velmi často se vrátí již po několika měsících.

Ačkoliv se s oblibou říká, že kdo nic nedělá, ten nic nezkazí, nebojte se na nás obrátit, přednést své požadavky a nechat si zpracovat nezávaznou nabídku. Nemusíte mít strach, že jsme "ti divní lidé od počítačů", kteří žijí ve svém vlastním světě. Máme dlouholeté zkušenosti s běžnými uživateli a nebudeme Vás děsit výrazy jako SQL, cache, diskové pole nebo sběrnice. Lidskou formou dokážeme společně přijít na to, jak Vaše přání převést co nejefektivněji ve skutečnost.


Komplexní 
péče o výpočetní techniku


Jestliže není Vaše firma natolik velká, aby se jí vyplatilo zaměstnávat vlastního správce sítě, často to dopadá tak, že se o počítačovou infrastrukturu stará ten nejpoučenější uživatel v kanceláři nebo "kamarád má známého a jeho syn má spolužáka a on se v tom vyzná". Samozřejmě, i tak to jde a určitě existují firmy, pro které by bylo plýtváním prostředky mít na správu IT někoho dražšího. Pro řadu firem je však bezchybná a optimální funkce výpočetní techniky naprosto nezbytná, jelikož si uvědomují, že každý výpadek, každý problém s nedostupností firmu stojí čas, nervy a především peníze.

Dáte-li nám svou důvěru, převezmeme péči o IT. Vyznáme se ve správě serverů firmy Microsoft stejně dobře, jako administrací systémů GNU/Linux. Dodáme vám značkový i cenově výhodný hardware - dle Vašich preferencí. Již řadě zákazníkům jsme ušetřili nemalé finanční prostředky náhradou Windows + Exchange serveru kombinací GNU/Linux + Samba + Postfix + Courier. Pro řadové zaměstnance nepostřehnutelná změna z hlediska funkčnosti, pro vedení firmy množství ušetřených prostředků, aktualizace zdarma a maximální stabilita.

Pokud Vás zajímá, jak bychom mohli být užiteční právě pro Vaší firmu, s důvěrou se na nás obraťte.


Webové prezentace 
a webhosting


Nabízíme vytvoření webové prezentace, nasazení publikačního systému, intra i internetových aplikací - přesně tak, jak si budete přát. Jako samozřejmost bereme registraci domény (.cz, .com, .eu, .net a řady dalších), umístění prezentace na našich serverech, poskytnutí místa pro poštovní schránky, přesměrování došlých mailů na mobil, velmi účinnou ochranu proti spamu, každodenně aktualizované statistiky přístupů - zkrátka a dobře, o své klienty pečujeme tak, aby byli vždy maximálně spokojeni.

-
-
- © 2006 PORCUS ČR, spol. s r.o.

Valid HTML 4.0 Transitional

   us.gif, 1 kB Webmaster -